Teknoloji

Tarihin En İyi PC Oyunu Baldur’s Gate 3, PlayStation’da Çıktığı Gibi Fiyatlandırıldı!

Yılın en çok beklenen oyunlarından biri. Baldur’un Kapısı 3 , nihayet bugün PlayStation için yayınlandı. Ancak oyuncular ilk günden beklemedikleri bir gelişmeyle karşılaştı. Oyun PlayStation Store’da yayınlandıkça arttı . Üstelik bu artış yutulacak bir şey değil.

Bugünün şartlarıyla Baldur’s Gate 3 PlayStation Store’da listelenmeye başladığında mantıklı Bir fiyat etiketi vardı. Öyle ki Standart versiyon için 699,00 TL, Deluxe versiyon için ise 799,00 TL ödemek gerekiyordu. Bu durum bugün değişti.

Baldur’s Gate 3’ün güncel fiyatları nasıl?

SürümEski fiyatYeni fiyat
Standart699,00 TL 1.249,00 TL
lüks799,00 TL 1.439,00TL

Yeni fiyatlara baktığımızda oyunun her iki versiyonunun da karşımıza çıktığını görüyoruz. yüzde 80 civarında bir artış olduğunu görüyoruz. Merak edenler için; Baldur’s Gate 3’ün PC versiyonunun Steam’de 799,00 TL olduğunu söyleyelim.

Bir süredir PC için erken erişimde olan oyun, geçen ay Stabil bir sürüm haline getirildi. Baldur’s Gate 3 çıktığı günden bu yana büyük ilgi gördü. tüm zamanların en iyi oyunu” bakış açısı adını tarihe yazdırdı . Tekli ve çok oyunculu modlara sahip olan RPG’nin gelecekte de gündemde kalacağını şimdiden söyleyebiliriz.

haberkemalpasa.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu