İş

Vertiv, yeni distribütörü Valen ile Türkiye’deki varlığını daha da güçlendiriyor.

Kritik dijital altyapı ve süreklilik çözümlerinin küresel sağlayıcısı Vertiv (NYSE:VRT), bilgi merkezi yönetiminde dünyanın önde gelen markalarının Türkiye distribütörü Valen ile distribütörlük anlaşmasını resmileştirdi. Bu ortak girişimle Vertiv, Türkiye pazarındaki konumunu güçlendirecek ve Valen’in mevcut portföyünü veri merkezleri ve uç uygulamalara yönelik çözümlerle genişletecek. Bu yeni anlaşma ile veri merkezi yönetimi, endüstriyel otomasyon ve akıllı şehirlere odaklanacak ve bu alanlarda sistem entegratörlerinin ihtiyaç duyduğu donanım ve yazılım çözümlerini tedarik edecek olan Valen, sunucu ve güç yönetimi alanındaki saha deneyimini Vertiv’in beyaz alan çözümlerine de taşıyacak.

Valen Pazarlama ve İşler Müdürü Engin Taşova, “Dünyada ve Türkiye’de veri merkezi altyapısı pazarının en önemli oyuncularından biri olan Vertiv ile ortaklık kuracağımız için çok heyecanlıyız” dedi, “Bu iş ortaklığı, büyük müşterimiz için çok önemli. havuz, özellikle finans ve telekom gibi dikey pazarlarda. . Uzun yıllardır sektörde olan müşterilerimizi ve entegratör ortaklarımızı desteklemek için bu ortaklığın büyümesini dört gözle bekliyoruz.”

Vertiv Orta Doğu, Türkiye ve Orta Asya Bölgesi Kanal Satış Müdürü Nassif Yazbeck, “Valen ile Türkiye’deki işbirliğimizin çok verimli olacağına inanıyoruz” dedi. Karşılanmasını sağlamaya odaklanacağız. Ülke genelinde farklı sektörlerde çok sayıda müşterimize en son teknoloji ve çözümleri sunacağız” dedi.

Bu anlaşmayla Valen, Vertiv’in kesintisiz güç kaynakları (UPS), raf tipi güç dağıtım üniteleri (rPDU), kabinler, BT yönetimi ve izleme çözümleri dahil olmak üzere kapsamlı kritik BT altyapı teknolojileri portföyünden faydalanıyor ve ödüllü Vertiv İş Ortağı Programı’na katılıyor ( VPP) erişim kazandı.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu