Yaşam

Kızılcık Şerbeti’ndeki “kolonya” sahnesine tepki yağıyor! Oyuncu Janset Paçal’dan ağır eleştiri

Başrollerini Sıla Türkoğlu, Doğukan Güngör, Evrim Alasya, Barış Kılıç, Sibel Taşçıoğlu, Settar Tanrıöğen ve Ceren Karakoç’un paylaştığı Kızılcık Şerbeti dizisi 17. bölümünde kolonya sahnesi nedeniyle izleyicilerden tepki topladı.

“KOLONYA ALKOLLÜ İLE OLUR MU?”

Dizinin son bölümünde Nursema’nın müstakbel kayınvalidesi kardeşleriyle birlikte evine geliyor. Hanımlardan biri sunulan kolonyayı görünce “Alkollü mü?” diye sorunca evin gelini Tabiat, “Bütün kolonyalar alkollü değil mi? Alkolsüz kolonya varken ne gerek var.” Anne Pembe, “Aleyküm selam, alkolsüz kolonya ısmarladık ama gelmedi. Ama o alkole de sıfırladık. O yüzden içine tuz koyduk. Rahatça dökün.”

JANSET PAÇAL’DAN TEPKİ: NE YAPIYORSUNUZ?

Show TV ekranlarında yayınlanan Kızılcık Şerbeti dizisindeki sahne kısa sürede sosyal medyanın gündemine oturdu. Olayı gören seyirciler, “Hastanede her yer alkolle temizleniyor. Bu bir senaryo olabilir mi?” tepki gösterdi. Başarılı oyuncu Janset Paçal, “Keşke kafanda din uydurmasaydın. Bu nedir? Oyuncu senaryoyu okumuyor mu? Anlamıyor mu? Soru sormuyor mu? Ne yapıyorsun?” ” söz konusu.

Janset Pacal

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu